گروه صنعتی پاد سپاهان با بیش از سه دهه سابقه در تعمیر، تعویض و اجرای روکش لاستیکی غلطک ها قابلیت طراحی و اجرای این روکش ها با جنس های مختلف اعم از: VITON, POLYURETHANES,EPDM, NBR,HNBR, NEOPRENE,CHLOROPRENE(CR), NR/BR را دارد.

موارد استفاده روکش غلطک لاستیکی:

غلطک های صنعتی کاربرد گسترده ای در انواع خطوط تولید صنایع و معادن دارند. و از طرفی با توجه به تنوع کاربرد آنها، شرایط بهره برداری مختلفی دارند که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.غلطک های خطوط انتقال مواد ( Pulley roller) یکی از مهمترین و گسترده ترین غلطک های دارای روکش لاستیکی میباشند که اهمیت زیادی در صنایع مختلف از جمله :معادن مس و سنگ آهن ,صنایع فولادی و …

2.غلطک های روکش دار در تولید ورق سیاه , ورق گالوانیزه و ورق های فراوری شده

3.غلطک های چاپ و بسته بندی

4.غلطک های صنایع چوب و کاغذ

5.غلطک های صنعت سیمان (cegment roller)

این شرکت با دارا بودن تیم متخصص و تجهیزات مدرن توانایی روکش درام و غلطک تا قطر 1500 میلی متر و طول 6000 میلی متر را با انواع روکش ساده , لوزی , جناقی و مارپیچی را دارد.

طراحی فرمولاسیون , نوع متریال غلطک و نوع شیار از مهم ترین ویژگی های روکش غلطک های لاستیکی میباشد که با توجه به شرایط محیطی غلطک متغیر میباشد را برای غلطک های سفارشی طراحی و اجرا میکند.

واحد تحقیق و توسعه پاد سپاهان طبق شرایط فیزیکی ، خواص مکانیکی و پلیمری با نظارت آزمایشگاه مرجع این شرکت که دارای استاندارد ISO17025 میباشد طراحی فرمولاسیون , نوع متریال غلطک و نوع شیار از مهم ترین ویژگی های روکش غلطک های لاستیکی میباشد که با توجه به شرایط محیطی غلطک متغیر است را برای غلطک های سفارشی طراحی و اجرا میکند.

روکش درام تولیدی توسط این مجموعه مورد تایید صنایع فولادی کشور از جمله :فولاد مبارکه , مجموعه معادن گل گهر (میتکو) , صنایع مس ایران , فولاد سیرجان ایرانیان , آهن و فولاد توان آور آسیا , فولاد تاراز , آهن و فولاد ارفع , فولاد خوزستان و… میباشد